• +380 97 477 45 45
 • irpincg@gmail.com
 • м. Ірпінь, вул. Соборна, 1
 • Новини

  Всі великі справи мають непомітний початок!

  Під таким гаслом 7 квітня відбулась Друга вечеря партнерів Ірпінської християнської гімназії. Понад 80 людей, зацікавлених у розвитку освітнього закладу, стали учасниками вечері із живою музикою та смачним фуршетом.

  Захід розпочався з вітального слова директора гімназії пані Інни, яка розповіла про поточний стан справ: цей навчальний рік закінчують 12 вихованців садочку та 70 учнів початкової школи, колектив розширився до 15 педагогів, а приміщення збільшилось на два затишних класи. Присутні змогли відчути атмосферу, яка панує в закладі, переглядаючи відео та фото.

  Особливим гостем та основним спікером був Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. У своїй промові пан Микола зазначив, що батьки повинні дати собі відповідь на питання: якою я хочу бачити свою дитину після випуску зі школи? Чи лише людиною зі знаннями, чи також із сформованими цінностями? Тому, розвиваючи такі християнські заклади, ми зможемо отримати нове покоління українців, які шанують батьків та здатні змінити нашу країну, до чого ми всі прагнемо.

  Голова Наглядової ради гімназії, пан Микола Романюк, поділився із присутніми планами по розширенню інфраструктури закладу на майбутні два-три роки. Також пан Микола переконаний, що освіта – це слова, які діти отримують від батьків, вчителів, однолітків, а тому вони впливають на подальші вчинки та долю дитини.

  Вечір завершився аукціоном, лотом якого була картина, написана прямо під час вечері пані Наталею. Після 20-ти хвилинних торгів між столиками, картину придбали за 5000 грн. Всього було зібрано 15091,55 грн., які підуть на розвиток гімназії.

  Leave a comment