• +380 97 477 45 45
 • irpincg@gmail.com
 • м. Ірпінь, вул. Соборна, 1
 • Новини

  Підсумки 2019/2020 навчального року

  Навчальний рік завершився не лише для учнів. Колектив гімназії також уже пішов у довгоочікувану відпустку. Як і для кожної української школи, цей рік видався нам особливо складним і непередбачуваним. Проте ми прийняли березневий виклик і не просто вистояли, а трансформували навчальний процес, щоб надати нашим учням якісну освіту в умовах пандемії. Тому сьогодні хочемо детальніше згадати, яким був для нас 2019-2020 навчальний рік.

  У вересні ми збільшились на два перших класи, оскільки щороку зростаємо та розширюємось. Пані Марія та пані Марічка радо зустріли наших нових учнів. Протягом року вони навчали першачків як бути сумлінними школярами Ірпінської християнської гімназії, наприклад, правил поведінки на уроках та ігровому майданчику, роботі в групах і відповідальному виконанню домашнього завдання. Учні перших та других класів успішно засвоїли програму Нової української школи, а треті-четверті – програму Державного стандарту. Вчителі проводили уроки, використовуючи цікаві методики та прийоми: урок серед природи, онлайн ігри та квести, проекти, робота в групі та в парі, майнд-мепи та фліп-буки, лего та інше.

  У нас пройшли 11 цікавих декад. На них ми вивчали чесноти справжнього друга, знайомились із різними професіями та домашніми улюбленцями, створювали портрети родин, дивились театр тіней, дізнавались хто такі Кирило і Мефодій, очікували Різдво (особливий місяць Адвенту), показували свої таланти, подорожували континентами та поринали у світ музики.

  У березні, на перших тижнях карантину, педагоги гімназії знімали відеоуроки для своїх вихованців. Але, проаналізувавши з батьками якість такої взаємодії з учнями, ми перейшли до онлайн-уроків у програмі Zoom і успішно завершили рік, використовуючи технології дистанційного навчання. Підсумкові батьківські збори ми також провели онлайн, де кожен із батьків мав 20-ти хвилинну зустріч з усіма педагогами, які навчають його дитину. Говорили про успіхи та таланти учнів, взаємодію з однокласниками, особливості характеру, труднощі у навчанні або спілкуванні.

  Протягом року у нас відбулось 7 вечірок. Традиційно, разом із батьками учнів, ми святкували свята Першого дня школи та Різдва, а ось Пасхальне свято – лише відеопривітаннями вчителів та уроком християнської етики.

  Під час Української вечірки та International party школярі дізнавались традиції свого та інших народів, співали, танцювали, куштували національні страви, весело проводили час.

  День батька запам’ятався і дітям, і татусям шаленими емоціями під час командних естафет. Ice-cream party, традиційне дійство спільного поїдання кілограмів різноманітного морозива, було приємним завершенням одного із робочих тижнів.

  А от піжамна вечірка була для учнів абсолютною несподіванкою, адже вечірнє повідомлення батьками, що завтра ти йдеш у школу в піжамі, трохи спантеличило учнів. Але більшим сюрпризом стала поява і викладачів у піжамах. То був справді незабутній день з попкорном, фільмом і, звичайно, уроками – куди ж без них?

  Завершити навчальний рік вдалося пікніком, але кожен клас окремо. Діти отримали Похвальні листи за високі досягнення у навчанні, грамоти за проявлені особистісні якості і три особливі нагороди на клас відповідно до цінностей гімназії. 

  Перед відпусткою вчителі мали час для аналізу року. Ми працювали у форматі World cafe, аналізуючи наш навчальний і виховний процес, роботу з батьками і всередині команди та виробили нові стратегії для зміни тих процесів, які на наш погляд потребують цього.

  Ми дякуємо Богу за насичений і благословенний рік! Ми дякуємо батькам, які були справжніми компаньйонами вчителів у час офлайну та онлайн-навчання! Ми дякуємо нашому колективу за щоденну посвяту дітям та спільній справі!

  Благослови нас всіх Господь добрим відпочинком та міцним здоров’ям!

  Leave a comment