• +380 97 477 45 45
 • irpincg@gmail.com
 • м. Ірпінь, вул. Соборна, 1
 • Новини

  ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ МРІЇ

  28 січня відбулася Перша вечеря партнерів Ірпінської християнської гімназії.
  “У котрий раз переконуюсь, що ІХГ незвичайна школа” – так починався відгук майже кожного гостя після надихаючої зустрічі. Цей вечір пройшов у відкритій, сімейній атмосфері.

  Від пана Миколи, голови Наглядової ради гімназії (та старшого пастора Ірпінської біблійної церкви) присутні почули причини, чому церква стала засновником загальноосвітньої школи. Також він представив бачення гімназії, її цінності та стратегічні виклики.

  Пані Інна, директор, показала як виглядає навчальний та виховний процеси в гімназії та представила команду. Пан Мирослав, один із членів Наглядової ради, розповів як саме можна стати партнером нашого освітнього проекту.

  Приємною складовою вечора став виступ брас-квінтету «Академія», які радували якісним виконанням класичних та сучасних творів.

  Щоб краще розуміти мету вечора – пряма мова: «Справа, про яку ми мріємо і реалізацію якої уже почали, велика, більша за нас. Але користь від неї простягається далі за наші інтереси і відповідає запитам сучасних батьків; міста, яке швидко розвивається та потребує нових шкіл; суспільства, для якого необхідне покоління, що буде здібне ефективно вирішувати питання та виклики завтрашнього дня. Об’єднання зусиль заради спільної користі зробить нас свідками великої справи. Але ви також можете бути причетні до мрії» Микола Романюк.

  Leave a comment