• +380 97 477 45 45
 • irpincg@gmail.com
 • м. Ірпінь, вул. Соборна, 1
 • Новини

  Декада “Професії” 2019


  Попередні десять днів поспіль учні мали можливість знайомитись із різними професіями. Для цього представників різних сфер ми запрошували до себе, а до деяких, на їх робочі місця, самі навідувались. Одним із гостей був архітектор, пан Даниїл, який розповів та показав етапи розробки проекту споруди, та продемонтсрував вже готовий макет багатоповерхівки.


  Далі – пекар, містер Дан, який представив свою професію та розповів про види тіста для випічки. Навіть майстер-клас нам провів, під час якого діти крутили і випікали круасани. А найтерпеливіші навіть донесли додому та пригостили батьків.

  Наступні гості – морські піхотинці. Віктор та Євген розповіли про свою службу у військо-морських силах України: як навчалися, як служили і, навіть, як воювали. Про небезпеку професії довго пояснювати не довелось, адже один із них втратив ногу і має протез, який більшість дітей побачили вперше у житті.

  На екскурсію потрапили в стоматологічний кабінет, де вчились доглядати за ротовою порожниною та розпитували про професію стоматолога. Також відвідали цех, де роблять всілякі цікаві штуки із дерева – Enjoy the wood. Діти побачили процеси вирізання лазером, шліфування, фарбування та упаковки готових виробів.

  А на закінчення влаштували фотосесію з обраною “майбутньою” професією. 

  Leave a comment