• +380 97 477 45 45
 • irpincg@gmail.com
 • м. Ірпінь, вул. Соборна, 1
 • About our School

  Ірпінська християнська гімназія

  Приватний заклад освіти, заснований Ірпінською біблійною церквою. Має дошкільне відділення та початкову школу повного дня.

  Місія

  Створити умови та атмосферу для духовного, інтелектуального, емоційного, соціального та фізичного розвитку дитини в контексті біблійного світогляду.

  Бачення

  Я бачу перший випуск ІХГ – подвір’я заповнене учнями усіх 12 класів, батьками і вчителями – це справжнє свято друзів і наставників у невимушеній, родинній атмосфері. Випускники діляться цінностями, яких вони набули за час навчання та розповідають що вони відкрили для себе і перед якими викликами стоять – чути що для них багато значив час навчання. Вони знають, хто вони, що вони цінують, чого прагнуть і ким хочуть стати. Учителі допомогли виявити сильні сторони кожного учня та розвинути їх. Завдяки цьому ще за час навчання багато з них зрозуміти своє покликання і та побачили як його реалізувати.

  Я бачу випускника гімназії цілісною молодою людиною в якій збалансоване бажання творити і досліджувати, розвиватися та водночас готовність допомогти та послужити іншому; людиною, яка хоче втілити у майбутній професії свої дари, які школа допомога їй виявити, заклавши в основу систему цінностей та навики критичного мислення. Ми бачимо нашого випускника відповідальним членом громадянського суспільства, добре підготованим до викликів сьогодення, здібним аналізувати їх та адекватно реагувати. Випускники нашої гімназії мають високі академічні знання, завдяки цьому навчаються в найкращих вищих закладах нашої країни та Європи.

   

  Я бачу сучасну простору споруду школи, побувавши в якій учні хочуть повертатися знову і знову. І не лише тому, що це сучасна споруда з яскравими і функціональними класами, наповненими наочністю, екранами, планшетами, а тому що педколективом створена особлива атмосфера дружньої відкритості, взаємодопомоги і поваги. І ще тому що кожен предмет вчитель намагається перетворити на подорож до чогось нового і захопливого. На уроках заохочується ініціативність і критичність, творчі проекти вчать взаємодіяти одне з одним у досягненні більшого. Програма навчання відповідає викликам сьогодення та майбутнього, швидко адаптуючись до розвитку технологій та змін суспільства. Чимало вчителів мріяли б попрацювати в ІХГ, щоб особисто долучитися до відкритого і дружнього колективу, який постійно розвивається,  до хороших умови праці з достойною заробітною платою та головне до особливої атмосфери відкритості, поваги і взаємопідтримки.

  Я бачу як система освіти, яка заснована на біблійних цінностях, допомагає формуванню образу сучасного протестанта як цілісної і водночас цілеспрямованої молодої людини, якій однаково близьким і дорогим є відчуття своєї матеріальної та духовної природи; людини, яка вміє однаково добре як робити свою справу так і негайно приходить на допомогу колезі по навчанню чи роботі; людини яка є щирим патріотом, який працює на добро своєї країни та відкритої до різних людей та культур бо володіє декількома мовами.

  Я бачу, що інші школи беруть приклад з нашої гімназії — найбільше їх цікавить застосування творчих підходів в педагогіці, розроблені навчальні робочі зошити та власні підручники, переосмислення ролі викладача і учня, співпраця з батьками. На базі ІХГ проводяться конференції та семінари, які охоче відвідують освітяни інших шкіл області. Ми з радістю ділимося здобутим досвідом і допомагаємо іншим. Школи за зразком ІХГ створені в багатьох міста України.

  Запис на вступ до гімназії розписано на декілька років вперед, і це не дивно, адже гімназія має найкращі відгуки серед ірпінчан. Батьки довіряють нам, оскільки гімназія має декілька спеціалізованих напрямків навчання, старшокласники вільного говорять, пишуть і читають англійською мовою. Гімназія знана своїми випускниками, багато з них мають високі бали на ЗНО, мають високий рівень культури. Учні гімназії активні учасники міських творчих конкурсів та займають переможні місця.

   

  Цінності

  Духовність - DEVOTIO

  Усе значне у цьому світі має надійну основу. Тому позачасові цінності, які закладені у Святому Письмі, є вірним орієнтиром християнського світогляду.

  Розвиток - PROGRESSIO

  Власне через це батьки віддають дітей у школу. Вивчення різноманітних предметів з допомогою учителів, підручників, наочності і взаємодії має на меті організувати і спрямувати інтелектуальний, емоційний та фізичний розвиток дитини. 

  Відповідальність - AUCTORITAS

  Передумова академічного і всілякого успіху, а в майбутньому видатних досягнень у науці, бізнесі, управлінні, сімейному та громадському житті. Сьогодні Україна, як і вся планета, потребує людей, які готові посвячено братися до завдань будь-якої складності.

  Віровизнання ІХГ

  «Вірую в єдиного Бога Отця Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого.
  І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, народженого від Отця перед усіма віками, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, народженого, не створеного, єдиносутнього з Отцем, через Якого все сталося; для нас людей і для нашого спасіння зійшов із небес, прийняв тіло від Духа Святого і Марії Діви і став людиною,розп’ятого за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований;воскрес у третій день згідно з Писанням, вознісся на небеса і сидить праворуч Отця, і знову має прийти зі славою судити живих і мертвих, Царству Якого не буде кінця.
  І в Святого Духа, Господа, що дає життя, що виходить від Отця, що Йому з Отцем і Сином рівне поклоніння і рівна слава, що говорив через пророків.
  І у єдину, святу, вселенську й апостольську Церкву.
  Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів.
  Чекаю воскресіння мертвих.
  І життя майбутнього віку. Амінь»

  Нікейсько-Константинопольський Символ віри. 381 рік